Безоплатна передача нереалізованого конфіскованого майна від держави

event 16:17 Середа 01 Серпня 2018

З 2015 року в Україні Міністерством юстиції та державним підприємством “СЕТАМ” запущений проект по передачі конфіскованого майна, яке не було реалізовано. Якщо конфіскат під час трьох аукціонів не був затребуваний, він передається на розгляд комісії, яка затверджує рішення про його подальшу безкоштовну передачу.

Розраховувати на майно може не кожен, є чіткий перелік організацій та установ:  державні органи, військові формування, соціальні установи, дитячі будинки та заклади пенітенціарної системи.

Механізм передачі та перелік знаходиться у відповідному розділі сайту https://setam.net.ua/ .

 

«Майно може бути різним, починаючи від дрібного канцелярського приладдя, електроніки, одягу, закінчуючи автотранспортом та об’єктами нерухомості» – зазначив керівник ДП «СЕТАМ».

Щоб отримати майно особам, які є представниками відповідних організацій, чи підприємств потрібно подати заявку протягом 30 днів з моменту оприлюднення оголошення, описавши свою потребу на отримання даної допомоги.

 

Під час передачі майна податок не буде стягнутий, але якщо отримувач має намір продати безкоштовно отримане, потрібно сплатити усі митні платежі.

«Тож, ми запрошуємо організації, волонтерів, активістів слідкувати за безоплатною передачею конфіскованого майна, заходьте на сайт, дивіться на майно і подавайте свої заявки» – закликав Віктор Вишньов, гендиректор ДП «СЕТАМ»

 

Джерело: https://minjust.gov.ua/news/ministry/yak-bezoplatno-otrimati-vid-derjavi-nerealizovane-konfiskovane-mayno

Автор:
Теги:
Останні новини
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
16.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward