Неділя 29.11.2020

-:-

Азербайджан упритул підійшов до столиці Нагірного Карабаху

event 09:53 Неділя 08 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

Міністерство оборони Вірменії заявило, буцімто азербайджанські війська планують увійти в місто Шуші, що неподалік від столиці автономної області – Ханкенді. Мовляв, вони вже змогли наблизитися до доріг, що ведуть у місто, і продовжують стягувати свої сили.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Станом на зараз вірменська армія чинить опір, бої важкі й наполегливі. Про це заявив представник Міноборони Вірменії Арцрун Ованнисян.

Він запевняє, що Азербайджан несе важкі втрати в боях за місто, але продовжує стягувати туди власні сили. За словами вірменського чиновника, криваві бої за Шуші тривають вже три доби.

Крім того, бойові дії тривають і в близьких населених пунктах Карінтак і Лісагор. Тим часом Азербайджан заявив про знищення військової колони стрілкової дивізії Вірменії.

Коментар: Внаслідок обстрілу військової колони, що рухалася з Агдама в Ханкенді й складається з трьох “КамАЗів”, двох “Уралів” і двох БМП, було знищено велику кількість військовослужбовців противника“, – заявило Міноборони Азербайджану.

Чому це важливо

Місто Шуші розташоване далеко в глибині Нагірного Карабаху й зовсім близько до Ханкенді (або вірменською Степанакерту) – центру невизнаної “Нагірно-Карабаської республіки”.

Якщо війська Азербайджану змогли просунутися так глибоко, це може означати, що зовсім скоро вони увійдуть у Ханкенді й звільнять адміністративну столицю окупованих територій.

Нагірний Карабах, звільнені території
Карта звільнених Азербайджаном територій Нагірного Карабаху станом на 3 листопада / Інфографіка Анадолу

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Всеукраїнський радіодиктант 2020: коли та де слухати


Останні новини
28.11.2020, Субота
27.11.2020, П’ятниця
26.11.2020, Четвер
25.11.2020, Середа
24.11.2020, Вівторок
23.11.2020, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward