АМКУ таки дозволив переможцю аукціону придбати готель “Дніпро”

event 14:24 Четвер 10 Вересня 2020 ПОДІЇ

Антимонопольний комітет надав дозвіл ТОВ “Смартленд” на придбання готелю “Дніпро”. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У АМКУ визначали, що “Смартленд” здійснює діяльність на ринку оренди комерційної нерухомості у межах Києва. Їх сукупна частка на зазначеному ринку є незначною.

Фінансування концентрації відбуватиметься за рахунок кредитних коштів, наданих банківськими установами.

Також АМКУ, Держслужба фінмоніторинг та СБУ здійснили перевірку інформації, наданої “Смартлендом”.

Нагадаємо: Продаж київського готелю Дніпро хотіли скасувати через суд. До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов про визнання протиправним та скасування наказу Фонду державного майна, яким затверджені результати аукціону з приватизації столичного готелю Дніпро.

Що цьому передувало

15 липня Фонд державного майна України на онлайн-аукціоні продав готель Дніпро в центрі Києва за 1 мільярд 111 мільйонів 111 тисяч 222,22 гривні, тоді як стартова ціна об’єкта становила 81 мільйон гривень.

Переможцем торгів стало товариство з обмеженою відповідальністю Смартленд, кінцевим бенефіціарним власником якого вказаний киянин Олексій Ігунін. Компанія зареєстрована в Броварах у 2013 році. Основний вид діяльності – надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Трохи пізніше співзасновник кіберспортивної команди NAVI Олександр Кохановський заявив, що він разом з партнерами є справжніми переможцями приватизаційного аукціону столичного готелю Дніпро, з якого планується зробити великий кіберспортивний проєкт.

Джерело: сайт Економічна Правда

Читайте також: “Колекція зробила його мільйонером”: 28 років британець отримував у дарунок від батька віскі

Останні новини
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
12.04.2021, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward