5 грудня – День волонтера!

event 18:05 Четвер 05 Грудня 2019

Сьогодні, 5 грудня, у всьому світі відзначають день волонтера.

Роком народження волонтерського руху в Україні по праву можна вважати 2014 – а саме Революцію Гідності, а потім і війну на Сході нашої держави. Ці події дали неймовірний поштовх, розвиток волонтерства в нашій країні, яке з поодиноких випадків виросло в потужний громадянський рух.

Саме волонтери першими поповнили ряди добровольців які йшли на фронт, везли на передову все від елементарних засобів гігієни до високотехнологічної техніки, яка врятувала не одне життя. Завдяки волонтерам, їхній жертовності, шляхетності та активній громадській позиції, Україна змогла вистояти під натиском окупанта та  зберегти свою незалежність.

Волонтери – це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках престарілих. Вони доглядають хворих і допомагають старшим людям поратися по господарству.

Учасники ГО «Час-Дій» завжди активно долучаються до волонтерських заходів, та в свою чергу запрошують громадян до створення потужного руху для допомоги всім тим хто її потребує.

Хочемо подякувати всім волонтерам за той вагомий внесок в розвитку нашого суспільства, та захисту нашої державності, за те прагнення зробити світ кращим і добрішим.

Зі святом тебе, волонтере!

Теги:
Останні новини
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward