4 TED, які будуть корисні підприємцям

event 16:22 Четвер 09 Серпня 2018
  1. Біл Грос – успішний підприємець, що розповідає на прикладі 100 компаній про елементи, які ведуть до успіху. Він виділив 5 основних факторів, які зроблять ваш стартап вдалим.

2.  Рей Даліо – бізнесмен, засновник інвестиційної компанії  Bridgewater Associates. Якось підприємець потрапив в неприємну ситуацію – він втратив велику суму грошей та був змушений просити в борг, щоб прокормити сім’ю. Та цей досвід не зламав його, а в корні змінив ставлення до прийняття рішень. Даліо пояснює в чому мінуси одноголосності, що робити з спірними питаннями та як зрозуміти, що ви праві.

3. Ян Беднар – засновник компанії ShipMonk, переїхав в Штати,  коли йому було 17. У нього була мрія відкрити власну справу і Беднар успішно її реалізував.

4. Кнуд Ханаєс – бізнес-стратег, професор Міжнародного Інституту Розвитку Управління. Ханаєс порівнює життя компаній з життям людей: спочатку вони досліджують світ навколо, але чим старші вони стають, тим краще вони використовують свої знання. Компанія не розвивають в двох випадках – коли роблять все не саме, що й інші та коли безперестанку створюють щось нове. На думку професора, найкращий спосіб врятуватись від невдач – це знайти баланс між цими двома стратегіями.

Надіємось, це для вас було корисно! Чекайте нових статей від ГО “Час дій”!

До речі, уже у цю суботу рівняни зможуть поспілкуватись з підприємцями свого міста на АгроТусі – чекаємо вас в дворику Kavasutra о 17.00! Реєстуйтесь за посиланням: https://goo.gl/forms/JGMj9pdhNxt8H8852.

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward