Найбільше звернень до податкової – за отриманням облікової картки платника податків  

event 09:52 Вівторок 28 Березня 2017

Серед адмінпослуг, що надаються в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Рівному найбільш запитуваною у платників є видача облікової картки платника податків та внесення доadossag-620x330 паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. З початку року працівниками Центру надано 1165 таких послуг.

Формування та ведення державного реєстру фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів є однією з основних функцій органів державної фіскальної служби. Це забезпечує єдиний державний облік фізичних осіб, які зобов’язані сплачувати податки, збори, інші обов’язкові платежі до бюджетів у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України.

ДПІ у м. Рівному нагадує, що у випадку, коли громадянин з релігійних чи інших міркувань бажає відмовитись від реєстраційного номера облікової картки платника податків, то про своє рішення він повідомляє відповідну податкову інспекцію, після чого у паспорті робиться відповідна відмітка, яка дає змогу здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Облік таких платників ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім’ям та номером паспорта.

Додатково повідомляємо, що в Центрі обслуговування платників суб’єкти господарювання можуть отримати адміністративні послуги у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Теги:
Останні новини
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward