Дорізають ліс у Костопільському і Гощанському районі

event 14:34 Вівторок 27 Вересня 2016
Зрізані дуби (без клейма)
Зрізаний дуб (без клейма)

Протягом тривалого часу в  с.Матіївка, Гощанського р-ну, Рівненської області в угіддях ДП «Львівський військовий лісокомбінат» Костопільського лісгоспу відбувається масове розкрадання лісу. На території  санітарних ділянок, та за межами них, проводиться вирізка ділового лісу (дуб, граб, ялина, сосна), що заборонено діючим законодавством України.

 Під супроводом лісівників  діловий ліс вивозиться на пилорами с.Матіївка та с.Пустомити Гощанського р-ну, та с.Грушівка, Березнівського райну, отримані грошові кошти осідають в кишенні посадових осіб. Ліс вивозиться машинами ЗІЛ-131, ЗІЛ-130, трактором МТЗ з причепом та гужовими підводами.

Після неодноразових звернень до безпосереднього керівництва лісника керівництва ДП «Львівський військовий лісокомбінат» Костопільського лісгоспу в телефоному режимі та в письмовій формі були отримані відповіді – відписки, що службових автомобілів в лісника немає, ділянки не розробляються, на закритих ділянках порушень не виявлено, незважаючи на те, що мною надсилалися фото та відео докази .

Про незаконну вирубку лісу громадяни  звертались до Державної екологічної інспекції у Рівненській області. На ділянках, що зафіксовані на фото- та відео, розпочалось термінове прибирання територій під керівництвом інженера з охорони і захисту лісу ДП «Львівський військовий лісокомбінат» Костопільського лісгоспу.9999

Зрізана сосна (без клейма)
Зрізана сосна (без клейма)
Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward