28 млн для бізнесу – чи відчують допомогу підприємці?

event 11:32 Понеділок 23 Травня 2016

evro-infoЄвропейський союз та Європейський банк реконструкції і розвитку планують надати близько 28 мільйонів євро для підтримки українського малого та середнього бізнесу

Як повідомляє Укрінформ, саму таку угоду було підписано у п’ятницю, 20 травня 2016 року, першим віце-прем’єр-міністром – міністром економічного розвитку та торгівлі, директором ЄБРР в Україні Шевкі Аджунером та послом ЄС Яном Томбінським.

“Угода є частиною більш широкої ініціативи EU4Business, яка також включає у себе забезпечення доступу українського малого та середнього підприємництва до фінансування та надання технічної допомоги урядові України у дерегуляції та реалізації ефективної політики підтримки приватного сектору”, – зазначили в ЄБРР.

Згідно з підписаною угодою, Європейським Союзом та Європейським банком реконструкції та розвитку буде виділено до 28 млн євро на бізнес-консультації, інформаційну, навчальну та іншу підтримку малих і середніх підприємств в Україні в рамках програми “EU4Business”. Ця допомога передбачає створення мережі центрів підтримки бізнесу в Україні.

Також передбачається, що до 12 млн євро в рамках ініціативи EU4Business буде використано для підтримки прямого фінансування, яке ЄБРР надає малим підприємствам.

Питання ефективного використання коштів є визначальним, чи відчують підприємці цю допомогу?

Джерело energolife.info

Теги:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward