Два роки діяльності “Час-Дій”

event 18:29 Середа 01 Червня 2016

2 роки діяльності Час-ДійРівно 2 роки тому Громадська організація «Час-Дій» провела свою першу акцію, яка була приурочена до Міжнародного дня захисту дітей

За цих 2 роки, разом, нам вдалося багато чого зробити: покращили безпеку на дорогах для дітей, змушували владу ремонтувати дороги, допомагали нашим захисникам в зоні АТО, ремонтували техніку для військових.

Завдяки зверненням Час-Дій встановлювали світлофори та зносили незаконні намети, ліквідовувалися небезпечні дерева, наносилася дорожня розмітка. Також наша організація організовували прес-конференції з актуальних питань. Представники Час-Дій постійно беруть участь в різних заходах: форуми, круглі столи, конференції, громадські ради тощо.

Час-Дій завжди піднімали актуальні обговорення, звертали увагу громадськості щодо різних проблем та питань, та підтримували громадян у їх починаннях.

Час-Дій також проводила різноманітні пізнавальні, спортивні та розважальні заходи на свята для рівнян. Було створено зону відпочинку на північному, організовано величезні заходи на 9 травня 2015 року, літні фестивалі та конкурси «Здравофест» та фотоквести від Час-Дій постійно збирали велику кількість бажаючих взяти участь чи поспостерігати за змаганнями інших. На День святого Миколая та Великдень ми не забували про малечу, яка не має батьків та також організовували свято для сиріт. Час-Дій постійно підтримували розвиток спідвею та мотоспорту Рівного.

Наша організація 2 роки поспіль допомагає пенсіонерам насінням в рамках проекту «Збережемо нашу землю» та бойкотує зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Один з недавніх (але віднині постійний) проектів, запроваджено для підтримки малозабезпечених: Час-Дій встановила контейнери для збору вживаного одягу для малозабезпечених, організувала та  забезпечує його видачу.

Звісно завжди хотілося б зробити більше ніж вдалося, але це лише спонукає рухатися уперед до нових досягнень.

Приєднуйтесь до «Час-Дій» і разом ми ще зможемо зробити багато чого доброго для нашого міста! Творимо добро разом!

Теги:
Останні новини
28.02.2024, Середа
27.02.2024, Вівторок
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward