«Фахівець з бухгалтерського обліку – це бухгалтер? аудитор? аналітик? експерт? А можливо …?»

event 10:56 Понеділок 17 Жовтня 2016

Анонс! 17 жовтня 2016р. на базі провідної аудиторської фірми нашої області «Нива-Аудит» ( вул. Лермонтова 5а) відбудеться відкритий урок на тему: «Фахівець з бухгалтерського обліку – це бухгалтер? аудитор? аналітик? експерт? А можливо …?». Початок о 16 год. Регламент заходу: до 1-єї год.

 

Запрошуємо Вас на наш черговий пілотний проект – відкритий урок в рамках навчальної програми Профільної Школи бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді за trening1наукової співпраці з Навчально-науковим Інститутом економіки та менеджменту НУВГП, на тему: «Фахівець з бухгалтерського обліку – це бухгалтер? аудитор? аналітик? експерт? А можливо …?».

Вам запропонують своє бачення провідні науковці та практики з обліково-економічних питань, зокрема:

1.     Степан Іванович Павлюк – аудитор, заслужений юрист країни, директор АФ «Нива-аудит», секретар територіального відділення Спілки аудиторів України;

2.     Інна Дмитрівна Лазаришина – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування;

3.     Ірина Миколаївна Матвійчук - начальник відділу організації роботи ДПІ у м.Рівному («Хто такий податківець та для чого потрібні знання про бюджетно-податкову політику держави»)

4.     Світлана Олексіївна Левицька –  доктор економічних наук, професор кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування («Що гарантує достовірність записів в документах ?»);

5.     Любчик Людмила Олександрівна – керівник профільної Школи бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді («Що дає в житті економічна обізнаність?»).

6.     Антонюк Олена Ростиславівно – кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування («Професія аудитора: погляд в недалеке майбутнє»);

7.     Олександр Миколайович Боровик –  старший викладач кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування («Оцінка професійної діяльності бухгалтера: вміння, вимоги, етична культура»).

Чекаємо на Вашу участь в дискусії !

Учасники продовжать обговорення актуальних питань формування професійних компетенцій зі студентами перших курсів під час брейн-рингу, що запланований на листопад цього року, а також позмагаються за участь в конференції молодих науковців (за персональної підтримки найкреативніших  викладачів вищих навчальних закладів).

 

«Ваші знання сьогодні – ваш капітал завтра!»

Організатори заходу: Школа бізнесу РМ Палацу дітей та молоді;

Кафедра обліку та аудиту НУВГП

Теги:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward