Шкільних екзаменів для випускників не буде!

Державна підсумкова атестація в одинадцятикласників упеkak-sdat-ekzamenрше цього року повністю пройде у формі ЗНО і в межах сесій ЗНО. Про це розповідала в Рівному директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Випускників для участі у ЗНО зареєструють у їхніх школах, як завжди, в електронному реєстрі. Охочих перевірити свої знання та спробувати, що то за тести, запрошують на пробні тестування в інтернеті. Вони відбудуться 1 та 8 квітня 2017 року. і коштуватимуть батькам 120 гривень. На пробне ЗНО заявку треба подавати з 10 по 31 січня.

Щоби отримати шкільний атестат, випускникам потрібно буде здати тести ЗНО із трьох предметів. Як перший, визначена українська мова, а з математикою та історією України школяр повинен визначитися сам, тобто розставити їх на вибір другим і третім предметами. На конкурси до вітчизняних вишів абітурієнти мають право подати сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років. Минулорічні випускники зможуть вибирати сертифікати з кращими оцінками.

Реєстрація на ЗНО-2017 проходитиме з 6 по 17 березня, а сесія пройде з 23 травня по 16 червня. Ще буде додаткова сесія – у липні. Для школярів, які закінчують дев’ятий клас, залишили звичні шкільні екзамени.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: