Контейнери для збору одягу від “Час-Дій” БЕЗДОННІ?

event 17:36 Вівторок 17 Жовтня 2017

Куди потрапляють ваші речі після попадання у контейнер для збору одягу?! Ви все кидаєте, кидаєте а речі кудись зникають. Саме тут детальна інформація про багато етапний шлях від вашої шафи до рук нових власників.

Речі небайдужих рівнян після потрапляння в контейнер, завдяки волонтерам «Час-Дій» надходять до благодійних офісів, де проходять сортування відповідно до сезону та призначення. Одяг, що не має належного вигляду та функціонально непридатний для носки відправляється у місцевий притулок тварин, де слугує підстилками для вольєрів.

Частина речей по запиту організацій та працівників, відбирається та надходить дітям, що перебувають на балансі Рівненського спеціалізованого дитячого будинку, та відділення неонтології Рівненської обласної дитячої лікарні.

Активність місцевих мешканців та небайдужість до ближніх, за сприяння «Час-Дій» дає змогу забезпечувати одягом місцевих безхатченків, які особливо потребують допомоги у одязі в осінні та зимові періоди похолодання. Зменшення ризиків смертності від перехолодження в зимові період,одне з основних завдань що ставлять перед собою волонтери “Час–Дій”. Благодійні офіси «Час-Дій» з роздачі одягу, що діють у Рівному близько року, забезпечують необхідними речами понад 100 рівнян та мешканців області що тижня. Обов’язковою умовою при отримані допомоги є пред’явлення документу що засвідчує статут малозабезпеченості чи багатодітності родини.

Благодійні офіси розташовані у приміщеннях ЖКП «Перспективне» вул.Будівельників, 1 та ЖКП «Галицьке», вул.Відінська, 40А.

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward