Оформлення субсидії в онлайн режимі

event 14:24 Середа 15 Лютого 2017

Перше та головне правило при самостійному оформленні субсидії через інтернет будьте уважні, надавайте лише i047340достовірну інформацію. Не правдиві свідчення можуть стати причиною відмови в субсидії. Система створена для того щоб допомогти вам та максимально наголошує на можливі помилки. Довідкова інформація позначена знаком “і”, варто лише натиснути. Первинна реєстрація документів відбувається в декілька етапів:

Користувачу варто перейти на ссилку  https://subsidii.mlsp.gov.ua/, у вікні що з’явиться обирайте спосіб реєстрації – “Подання документів у електронному вигляді”. Після цього вводимо адресу електронної пошти, ставте галочку навпроти пункту” Я не робот” ( час перевірки є обмеженим, якщо він зникне натисніть ще раз лівою клавішею мишки), та натисніть “Продовжити”

  1. Нижче з’явиться лінійка що потребує вводу коду підтвердження, котрий автоматично надсилається системою за вказаною вище електронною адресою заявника, після заповнення поля натисніть “Продовжити”.
  2. Користувач заповнює заяву про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги. Алгоритм схожий з процедурою заповнення паперового документа, але в електронному вигляді все доводиться вводити за допомогою клавіатури і вибираючи необхідні пункти з списків що показані (відповіді запитання і інша корисна інформація знайдеться в меню «Як заповнити заяву» на головній сторінці ресурсу). У розділі «Відомості про ЖКГ» слід вказати наявність або відсутність лічильника енергоресурсу. Закінчивши із заповненням заяви, натискайте «Продовжіті попередня реєстрацію».
  3. Наступним кроком стане заповнення декларації – процес схожий з попереднім кроком.
  4. Перевірте заповнену інформацію в заяві та декларації і підтвердіть достовірність внесених даних. Після цього система повідомить користувача про успішне завершення попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії, а звернення стане в чергу на розгляд структурним підрозділом з питань соціального захисту.
  5. Копії заповнених на ресурсі бланків автоматично висилаються на вказаний раніше адрес електронної пошти, туди ж висилається відповідь про результати розгляду поданих документів. У разі відмови на оформлення субсидії в листі буде вказано причини цього рішення (помилки в заповненні, некоректні дані та інше).

Нагадуємо що новий ресурс, що пройшов тестування в багатьох містах України створений для полегшення отримання субсидії.

 

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward