США виділить 26 млн. доларів на реформування правоохоронної системи України

event 19:45 П’ятниця 13 Березня 2015

Саме про це, повідомив сьогодні — 13 березня Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. «Мова йде про фінансову допомогу на підтримку реформ, зокрема по лінії реформування МВС, прикордонної служби та антикорупційної діяльності», — розповідає міністр про результати підписання Угоди між Урядом України та Урядом США про допомогу у галузі правоохоронної діяльності та кримінальної юстиції.

Зокрема було повідомлено також про те, що до літа повинна бути створена нормативно-правова база для реформи міліції. Також Угода дає основи для реформування прокуратури. «Нова Генпрокуратура має бути авангардом нової України. Наші Міністерство юстиції і ФБР готові працювати з новою командою в Генпрокуратурі. Ця угода надає правову основу для цієї співпраці. Ми також очікуємо на початок роботи Антикорупційного бюро і будемо підтримувати цю діяльність так само», — наголосив Джеффрі Р. Пайєтт — Посол США, який підписував Угоду.

Що ж, сподіваємося що співпраця із США не матиме ніяких “підводних каменів”, а боротьба з корупцією не закінчиться так і не розпочавшись під час розподілу виділених коштів українськими можновладцями. “Час-Дій” пильно слідкуватиме за реформуванням органів внутрішніх справ з метою забезпечення прозорості та захищеності прав і свобод людини і громадянина.

Автор:
Теги:
Останні новини
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward