Міліціонери двічі на день патрулюватимуть Тютьковичі щоб зупинити розгул наркоманів

event 15:14 Вівторок 12 Травня 2015

IMG_20150512_10524512 травня 2015 року по вулиці Жоліо Кюрі за ініціативи рівнян та ГО «Час-Дій» відбулось громадське обговорення проблем наркозалежних. Вже тривалий час мешканці Тютьковичів намагаються самотужки боротися з небезпекою, яка чатує біля їхніх осель, а саме наркомани сходяться сюди зі всього міста.

За адресою Жоліо Кюрі, 19 знаходиться Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, до якого приходять наркомани та ВІЛ-інфіковані. Вони розгулюють вулицею та на ближніх територіях у стані наркологічного сп’яніння, про що є численні свідчення очевидців. У цьому районі постійно знаходять використані шприци, упаковки від різного роду медикаментів, матеріали із виділеннями (кров, сеча та інше), що становлять особливу небезпеку для дітей, мешканців вулиці та околиць, зважаючи на природу ВІЛ. Самі ж особи, які знаходяться у стані наркологічного сп’яніння під час спроб спілкуватися із ними  розповідають, що приходять до центру за “таблетками”.

На зустріч з рівнянами прийшла Олена Гандзюк, керівник Обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом та правоохоронці. Вислухавши людей, Олена Гандзюк пообіцяла провести співбесіду з наркозалежними медичного центру про неприпустимість використання ін’єкційних наркотиків в житлових мікрорайонах міста. Представники Рівненського міськвідділу УМВС зголосились щодня двічі направляти патрулі міліції по житловій зоні з метою убезпечити рівнян від протиправної поведінки наркоманів.

ГО «Час-Дій» і надалі буде відслідковувати ситуацію в зазначеній житловій зоні щодо  розгулу наркоманів у житловій зоні.

«Сьогодні ми насправді привернули увагу правоохоронних органів до наркозалежних, котрі цілими групами збираються житлової зони і в результаті тероризують місцеве населення. Батьки бояться за своїх дітей. Потрібна більш серйозна робота правоохоронців з виявлення наркоторговців. Навіть на цій вулиці Жоліо Кюрі знаходиться поблизу центру замісної терапії наркопритон. Все це разом призводить до житлового району з поганою славою. В нашому місті майже 4 тисячі наркоманів, і ця проблема потребує негайного втручання», – повідомив депутат Рівнеради і керівник проектів ГО «Час-Дій», Олександр Лащук.

Теги:
Останні новини
01.12.2023, П’ятниця
30.11.2023, Четвер
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward