Ревізор підприємств!Хто ще отримає права здійснювати перевірки?

event 16:32 Понеділок 11 Грудня 2017

 

Перевіряти недобросовісних працедавців з нового року отримали повноваження працівники міського управління соціального захисту населення, в чиї обов’язки входить накладання штрафів за неформальних працівників. перед введеннень новації управлінню мають затвердити нове положення про працю, що планується  планують в цю п’ятницю в рамках сесії міської ради.

Начальниця управління соціального захисту населення Віра Мельник на бюджетній комісії Рівнеради пояснила ситуацію:

“Треба перезатверджувати нову редакцію положення про Управління праці та соціального захисту населення. Обумовлено це тим, що внесено багато змін у законодавство. Нам додались на обслуговування учасники АТО та внутрішньо переміщені особи.

Але основне, чого нам треба поміняти положення, це нові повноваження, які тепер покладені на наших працівників. Управлінню надали право проводити перевірки легалізації робочих місць і виплати «мінімалки».

Нам також можна накладати штрафи на підприємців, які порушують законодавство. Вже нам видані спеціальні посвідчення.”

Передбачається що здійснення перших перевірок виключає накладання штрафів, а в подальшому перед серйозною перевіркою підприємства, бюджетна комісія Рівнеради пропонує інформувати підприємців про можливі ревізі, що б зберегти робочі місця працівників, у разі закриття підприємства, що відбувається майже у половини випадків, після накладення штрафу.

Теги:
Останні новини
03.12.2023, Неділя
02.12.2023, Субота
01.12.2023, П’ятниця
30.11.2023, Четвер
29.11.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward