ГО “Час-Дій” Вимагає прибрати токсичні контейнери з Тинного [ВІДЕО]

event 19:24 Вівторок 10 Березня 2015

Більше як пів року минуло, коли за поданням прокуратури повинні були забрати небезпечні контейнери з мікрорайонну Тинне. “Час-Дій” знову звертається з вимогою забрати небезпеку з Рівного.
Нагадуємо, що члени ГО “ЧАС-ДІЙ” разом з жителями мікрорайону Боярка та Тинне виявили на вул. Калинова і вул. Грунтова поблизу “Плодорозсаднику” сім бетонних контейнерів з небезпечними відходами. На деяких з них відсутнє маркування, на деяких містяться написи “отрута”, “небезпечно”. Поруч знаходяться фруктові дерева плодорозсаднику і посіви дикої коноплі.

[Див. також: Активісти “Час-Дій” вимірювали радіаційний фон на прохання жителів Рівного].

Розуміючи, яку небезпеку можуть становити ці контейнери для жителів прилеглих мікрорайонів , – активісти “Час -ДІЙ” викликали спецструктури МНС і МВС. Ці контейнери з”явились, за словами місцевих жителів в лісозмузі нещадавно, і швидше за все до цього свавілля причетні колишні керманичі Рівненського району. На одному з контейнерів при зовнішньому огляді було виявлено підтікання невідомої хімречовини. Зараз на місці еконебезпеки працюють відповідні служби.

“На місце події прибув Микола Свінтозельський і розповів, що ці отруйні блоки зі всієї області. На моє запитання, хто власник і хто відповідатиме за злочини проти людей, екс-керманич району відповісти не зміг. Зараз “Час-Дій” тримає дану проблему під контролем і ми все зробимо для того, щоб цих отруйних речовин і контейнерів поблизу Боярки і Тинного не було”, – повідомив керівник проектів ГО “ЧАС-ДіЙ” Олександр Лащук.

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward