Унікальний метод хірургії – лапароскопія за доступною ціною у Рівному!

event 11:54 Четвер 03 Листопадаа 2016

Лапароскопічна хірургія існує вже більш як 20 роківsteril-zahod. За цей час вона зарекомендувала себе як ефективний метод із мінімальними післяопераційними ускладненнями. Майже два десятки років у Рівному працює Центр лапароскопічних та малоінвазивних хірургічних втручань обласної клінічної лікарні, де десять днів тому успішно провели унікальну операцію з латеральної лапароскопічної резекції лівої долі печінки.

Завідувач Центру лапароскопічних та малоінвазивних хірургічних втручань Рівненської обласної клінічної лікарні Олександр ПОТІЙКО розповідає, що за рік у центрі виконують 1300 операцій, з них 700-800 – лапаросокопічним методом. За його словами, перевага методики полягає в тому, що дає змогу видалити пухлини й різні утворення, не розрізаючи живіт. Хворий після такої операції перебуває у відділені від 3 до 7 діб, тоді як при звичайній відкритій операції – 12-15. Олександр Потійко про одну із останніх успішних операцій розповідає з гордістю, адже рівнянка довірилася нашим лікарям, а не столичним.

– Ця пацієнтка спочатку прийшла на консультацію до мене, а потім поїхала в інститут Шалімова в Київ, – розповідає Олександр Васильович. – Там підтвердили, що потрібне оперативне втручання, і жінка вирішила оперуватися в нас. Це не перша резекція печінки проведена нами лапороскопічним методом, але раніше ми проводили невеликі резекції, де видаляли утворення на краю печінки. При цій же операції ми забрали частину лівої долі печінки.

Раніше в нашій області такого не робили. Такі операції у більшості випадків роблять у Києві в інституті Шалімова або Національному інституті раку. Але ціна такого оперативного втручання там 30-50 тисяч гривень. У Рівному – в декілька разів дешевше.

Теги:
Останні новини
30.05.2023, Вівторок
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward