Свято для всіх

event 17:08 Вівторок 03 Січня 2017

Для дітей, чиї батьки воюють на сході України, показали

Новорічну казку та вручили солодкі подарунки

 Cьогодні 31 грудня, для дітей учасників антитерористичної операції відбулось театралізоване дійство під назвою «Добро завжди перемагає зло!»

 Колектив Рівненського Палацу дітей та молоді зібрав більше двох сотень маленьких патріотів своєї країни, аби в ігровій формі відвернути їх увагу від переживань за своїх батьків, більшість з яких й зараз знаходяться на сході України.

Переодягнені у святкові костюми, хлопчики та дівчатка активно брали участь у різноманітних конкурсах, танцювали, співали пісень, розгадували загадки, а на завершення кожен із них отримав солодкий подарунок.

 

Цього разу головними дійовими особами були не Дід Мороз та Снігуронька, як в минулі роки, а святий Миколай і його помічники. Діти побачили історію про  боротьбу добра і зла та героїв, які завжди боролися з темними силами. Адже саме Святий Микола у всі часи опікувався воїнами, допомагав бідним та був покровителем дітей.

 

Як зазначила присутня на святі дружина одного з бійців АТО Оксана, чоловік якої вже п’ятий місяць поспіль боронить східні кордони Вітчизни, такі заходи дуже важливі. Обставини в яких доводиться зростати нашим діткам, спонукають їх швидше дорослішати. Сьогодні організатори свята змогли хоч ненадовго повернути їх в дитинство і за це всім велике спасибі, – наголосила мама.

Теги:
Останні новини
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward