Звіт ГО “Час-Дій” за рік діяльності

event 11:25 Понеділок 01 Червня 2015 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

zvitСьогодні річниця діяльності ГО “Час-Дій” у Рівному. За рік нашої діяльності ми ініціювали, організували та реалізували чимала заходів для покращення нашого міста, а саме:

Благодійна акція до Дня захисту дітей, в т.ч. дітей позбавлених батьківського піклування:

  • веселі конкурси, рухавки, цікаві загадки, конкурс дитячого малюнку
  • відвідування сімейного кафе “Сієста” та КП “Рівненський Зоопарк”
  • солодкі призи та іграшки для всіх
  • допомога новим дитячим одягом для сиріт.

Акція до Дня Св. Трійці: інформативні листівки, настінні календарі.

Круглий стіл підприємів з ПАТ “Рівнеобленерго” (законодавчі ініціативи «Час-Дій» у електроенергетичній сфері)

Інформаційна кампанія та розміщення інформації в ЗМІ щодо можливого подорожчання товару,який був у вжитку. Звернення до Мінекономіки та промислового розвитку України та народних депутатів щодо детального вивчення даної проблеми.

Участь в організації вшануваняі полеглих козаків у Берестечку.

Акція до Дня молоді на майдані Незалежності:

  • безкоштовний майстер-клас по візажу для юних панянок та вишуканих дам;
  • зачіски з вплітанням стрічок та боді-арт кольорами національної символіки;
  • змагання з жиму штанги лежачи та армреслінгу для справжніх чоловіків;
  • виступ-презентація 5 видів східних єдиноборств спортивної школи;
  • виступ дитячо-юнацької школи брейкдансу;
  • співучасть в організації “Параду наречених”.

Ініціатива створення Форуму сприяння митній справі. Робота над Положенням .

Юридичний супровід підприємців: претензійно-позовна робота, надання консультацій та роз’яснень, відповідей на офіційні запити митних органів, міліції.

Інформативний і юридичний супровід громадян при наданні житлових субсидій.

Інформативна кампанія щодо виготовлення закордонного паспорту за 170 грн Викриття в ЗМІ корупційних схем ДМС. Підготовлено скаргу на ім’я начальника УДМС, повідомлення про вчинення крим. правопорушення до прокуратури, позовну заяву до адмін.суду.

Створення нової відпочинкової зони на “Північному”. Недопущення передачі земельних ділянок через корупційні схеми “садівництва”.

Передано 900 кг. м’ясної продукції двом собачим притулкам і кінологічній службі УМВС Рівненській області.

Попередженно екологічну проблему і виявлено токсичні відходи у Рівному (7 контейнерів). Звернення у відповідні інстанції.

Упродовж 2014-2015 рр.. ГО “Час-Дій” постійно відправляла машини з допомогою нашим бійцям в зону АТО: продукти харчування, амуніцію, одяг. Це все здійснювалось зха кошти членів організації ГО “Час-Дій”.

Постійно діюча акція “Бойкотуй російське”, під час якої у закладах торгівлі в м. Рівне постійно розклеювались попереджувальні наліпки на товарах з Російської Федерації про недопустимість економічної підтримки країни-окупанта.

31 серпня 2014 року відбулася презентація соціологічного дослідження ГО “Час-Дій” “Портрет рівнянина”. Інформаційні матеріали розповсюджувались у всьому місту.

Вересень-жовтень 2014 року ГО “Час-Дій” провела акцію “Увага, діти на дорозі!” під час якої активісти ГО “Час-Дій”переводили рівненських школярів через дорогу до школи та роздавали матеріали “Дорожня абетка” і досліджували проблеми дорожнього руху в м.Рівне. У результаті ГО “Час-Дій” підготувало пропозиції щодо встановлення “лежачих поліцейських” біля шкіл міста у найбільш небезпечних ділянках дороги. Місцеві органи у справах безпеки дорожнього руху відреагувала на більшість пропозицій в результаті чого було встановлено “лежачі поліцейські”.

У грудні 2014 року відбулося громадське обговорення і організація круглого столу щодо встановлення МАФів. У результаті було вироблено механізм підтримки малого бізнесу і пропозиції було передано до Управління архітектури та містобудування Рівненського міськвиконкому.

Грудень 2014 року. Постійна благодійна підтримка сиротинців.

Березень-квітень 2015 року була проведена акція “Збережемо ліс — підтримаємо армію!” в рамках якої було організовано збір макулатури в школах Рівного. За кошти, зібрані в результаті зданої макулатури, а також за підтримки членів ГО “Час-Дій” було відремонтовано 5 одиниць бойової техніки для наших солдат в зоні АТО.

9 травня молодь Рівного могла залишити свої побажання воїнам, які були відправленні разом із технікою. Техніка була виставлена на Майдані Незалежності, де всі могли на власні очі її спостерігати. Діткам також роздавалися цукерки та печиво. Проводилися декоративне розмальовування символом перемоги — червоним маком.

Підтримка благоустрою та організація толок в різних місцях міста. Підтримка паркової зони в районі Тютьковичів — прибирання, висадка дерев та їх догляд, обмеження проїзду машинам, які навмисно звозили в зону відпочинку сміття.

Впродовж березня-квітня ГО “Час-Дій” проводила акцію “Збережемо землю — подолаємо продовольчу кризу” під час якої малозабезпеченим рівнянам та пенсіонерам безкоштовно роздавалося насіння овочів.

У квітні 2015 завдяки втручанню ГО “Час-Дій” було демонтовано алкошалаші на площі біля ЦУМу.

В травні 2015 року — ініціювали громадські обговорення щодо проблеми наркозалежних на мікрорайоні Північному.

Завдяки втручанню і зверненням у різноманітні інстанції ГО “Час-Дій” у березні було відремонтовано ділянку дорогу на перехресті вул.Гагаріна-вул.Грушевського поблизу ТЦ “Чайка”.

Завдяки втручанню і зверненням у різноманітні інстанції ГО “Час-Дій” у березні було відремонтовано ділянку дорогу по вул.Князя Володимира.

Звернення від імені підприємців та рівнян до відповідних інстанції щодо проведення спилюванні небезпечних сухостоїв.

Звернення від імені мешканців Рівного щодо встановлення дорожніх знаків пішоходних переходів у небезпечних місцях.

Проводили впродовж квітня-травня інформаційну кампанію щодо субсидій з поширенням роздаткових матеріалів.

Представництво інтересів рівнян у роботі громадських рад.

ГО Час-Дій» здійснює свою діяльність за різними напрямками і приватні підприємці можуть отримати юридичну допомогу, консультації та сприяння у захисті інтересів і в реалізації їх пропозицій та ідей.

Теги:
Останні новини
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward