Час-Дій встановила Дошку побажань для Рівного

event 11:41 Вівторок 21 Червня 2016 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Час-Дій встановила дошку побажань для РівногоГО “Час-Дій” встановила на бульварі Незалежності Дошку побажань для Рівного, на якій рівняни та гості міста можуть залишати свої побажання, привітання та ідеї

Ініціатива встановлення дошки навіяна подібними ідеями в містах Європи: люди лишають побажання для міста та знайомих, залишають вітання зі святами та пам’ятними датами, а також днями народження, туристи діляться враженнями, закохані зізнаються у коханні, діти малюють смайлики, або ж перехожий просто вирішив побажати усім гарного дня. ГО “Час-Дій” вирішила, що наше рідне місто могло б перейняти позитивний досвід тому встановила таку Дошку побажань для Рівного.

Час-Дій встановила дошку побажань для РівногоРівне є, безумовно, європейським містом, а тому воно могло б використати позитивний досвід інших міст Європи. Такі дошки є унікальною практикою деяких європейських міст, популярні у мешканців та туристів і навіть стають певного роду визначними місцями. Створення такої дошки саме у Рівному працюватиме на розвиток позитивного та сучасного іміджу міста, покаже, що ми відриті для всіх, а позитивні побажання, які люди лишають та бачать на дошці також сприяють формуванню гарного настрою у мешканців та гостей Рівного. Також, будь-хто може виразити свої художні навички, залишивши на дошці свій малюнок.

Час-Дій встановила дошку побажань для РівногоОкрім самої дошки, біля неї розміщена поштова скринька для пропозицій щодо покращення нашого міста. Гарні ідеї, пропозиції, рекомендації та побажання будуть запропоновані місцевій владі від імені рівнян.

Залишити побажання для Рівного можна завітавши на бульвар Незалежності, за Кінопалацом “Україна” ліворуч (якщо дивитись обличчям до парадного входу) поблизу повороту на вул. Словацького поблизу кафе “Прага”.

“Час-Дій” закликає рівнян бути взаємно ввічливими та проявляти високий рівень культури, адже ця дошка є своєрідним “обличчям” міста.

Час-Дій встановила дошку побажань для РівногоЧас-Дій встановила дошку побажань для Рівного Час-Дій встановила дошку побажань для Рівного

Теги:
Останні новини
28.02.2024, Середа
27.02.2024, Вівторок
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward