Час-Дій направила звернення щодо створення єдиних вимог до вивісок у Рівному

event 11:55 Вівторок 12 Квітня 2016 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Час-Дій пропонує розробити єдиний стиль для вивісок у РівномуГО “Час-Дій” направила звернення до міської влади, в якому пропонує розробити та затвердити єдині вимоги щодо розмірів, стилю та порядку розміщення вивісок у Рівному, або хоча б центрі міста

Центр міста – це його обличчя, тому дуже важливо, особливо, якщо це місто хоче залучити інвесторів та розвивати туризм, забезпечити привабливість, акуратність та дотримання єдиного стилю в оформленні допоміжних елементів архітектури.

Звісно вивіски є необхідним для того, щоб можна було знайти потрібну вам структуру, фірму, офіс, магазин тощо. Однак захаращення міста та будівель величезними неоковирними та різноманітними вивісками створюють негативне враження та можуть навпаки ускладнити навігацію. Популярною є практика або взагалі заборонити розміщення таких вивісок у центрі міста, або значно обмежити їх використання – шляхом визначення місць, де можна розміщувати вивіски, характер їх змісту, а головне – розмір, форма, а іноді і стиль оформлення (колір, шрифт тощо). Наприклад усі державні установи і так дотримують уніфікованих норм щодо розміщення вивісок.

Наше місто повинно дотримуватись єдиного архітектурного стилю, що є чудовою практикою багатьох міст Європи та навіть України. Як відомо, для отримання можливості розмістити вивіску у центрі таких міст як Київ чи Львів, необхідно погодити відповідні дозволи та сплатити чималу чуму, при тому, що встановлені обмеження щодо форми, розміру, місця розміщення та змісту таких вивісок. Крім того це є можливість застосувати бренду Рівного.

Наша громадська організація пропонує органам, які здійснюють нагляд та дозвільну діяльність з питань архітектури та будівництва спільно з міською радою та виконавчим комітетом розробити загальні правила, вимоги та стандарти розміщення зовнішньої реклами у м. Рівне (або принаймні в центрі міста), зокрема рекламних вивісок.

Це сприятиме формування позитивному іміджу міста, покращить зовнішній вигляд, встановить рівну для всіх і зрозумілу дозвільну систему розміщення рекламних об’єктів міста.

Теги:
Останні новини
28.02.2024, Середа
27.02.2024, Вівторок
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward