Акція “Папір замість поліетилену”

event 10:44 П’ятниця 13 Липня 2018 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

У зв’язку з електронною петицією про обмеження імпорту, виробництва і обігу тонких поліетиленових пакетів в Україні,  ГО “Час-Дій” планує провести акцію. Акція спрямована на заміну поліетиленових пакетів й допомогу та інформування людей про ширше використання паперових пакетів.

Звернення ініційоване громадською організацією “РеСінк” набрало необхідні 25,312 тисяч голосів.

Петиція закликає законодавчу і виконавчу владу заборонити безкоштовне поширення поліетиленових пакетів у місцях продажу товарів, а також заборонити продаж, виготовлення та імпорт пакетів з товщиною стінки менш ніж 15 мкм на першому етапі і поступово збільшувати цей показник на наступних етапах.

«Щорічно кожен українець використовує близько 500 поліетиленових пакетів, у той час як в ЄС цей показник становить в середньому до 90 пакетів, – відзначають вони. – При цьому рівень переробки тонких поліетиленових пакетів становить менш ніж 1%, що призводить до загибелі 1 млн птахів і 100 тис. тварин на рік»

Крім того, петиція просить владу забезпечити повну заборону продажу, поширення, виготовлення та імпорту оксо і оксо-біорозкладаних пакетів, а також створити умови на ринку для появи альтернатив поліетиленовим пакетам – паперових пакетів, багаторазових сумок, біопакетів рослинного походження.

Автор:
Теги:
Останні новини
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward