Час-Дій надіслала пропозиції щодо залучення коштів для збільшення кількості тролейбусів у Рівному

event 11:00 Четвер 21 Квітня 2016 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Час-Дій пропонує розмістити рекламу на тролейбусах, щоб закупити новіГО “Час-Дій” звернулася до рівненських міської влади та тролейбусного управління з пропозиціями щодо залучення коштів на купівлю додаткових тролейбусів

Зокрема мова йде про налагодження співпраці із рекламними агентствами, яким надавалися б рекламні площі тролейбусів у безоплатне користування строком на 10 років, в свою чергу, рекламні фірми можуть надати кошти для закупівлі додаткових тролейбусів, що збільшить їх кількість.

Звернення Час-Дій, де вона пропонує розмістити рекламу на тролейбусах, щоб закупити новіПокращення стану електротранспорту в Рівному є дуже важливим, оскільки він нині утримує ціни на проїзд удвічі дешевші, ніж перевізники маршрутних таксі.

Збільшення парку тролейбусів надасть змогу збільшити частоту появи громадського транспорту, особливо у годину пік, а в перспективі сприятиме розширенню наявних маршрутів, чи появи нових.

Для рекламних агентств поширення тролейбусів та збільшення географії їх появи також сприятиме більшому поширенню реклами, розміщеної на тролейбусах, тож вони в тому числі повинні бути зацікавлені у розвитку електротранспорту.

Теги:
Останні новини
06.12.2023, Середа
05.12.2023, Вівторок
04.12.2023, Понеділок
03.12.2023, Неділя
02.12.2023, Субота
Читати більше новинarrow_forward