Тренінг для бізнесу з ProZorro

Сьогодні у нашому офісі вдруге проходить тренінг на тему публічних закупівель. Громадська ініціатива “За чесний тендер” підготувала шести годинну програму під заголовком – “Тренінг для бізнесу з ProZorro”

Головне завдання – дати корисні навички роботи з публічними закупівлями громадським активістам, журналістам, місцевим депутатам, а головне представникам бізнесу, яких цікавить робота з тендерами.

В першій половині заходу, спікер Мирослава Примак презентувала презентацію, яка доступно розкриває всі нюанси роботи електронного майданчика ProZorro. Були підняті питання про: порядок проведення допорогових закупівель, рівні акредитації майданчиків та зручність функціоналу, післяпорогові закупівлі і тарифи.

Допороговими вважаються такі закупівлі, загальна запланована сума яких становить менше ніж: 200000 гривень для товарів і 1,5 мільйона гривень для робіт і послуг. Якщо заплановані витрати перевищують зазначені суми, такі закупівлі є післяпороговими і проводяться за спеціальним алгоритмом процедур. Мінімальна сума з якої рекомендують проводити закупівлі становить 3000 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: