До ГО “Час-Дій” вкотре прислухались… Принаймні на папері. Небезпечні тополі обіцяли знести

event 16:58 Середа 07 Жовтня 2015 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

ГО "Час-Дій" отримало відповідь стосовно сухостоюНебезпечні сухі тополі по вул. Кн. Володимира все ще стоять, не зважаючи на те, що становлять явну небезпеку для авто та перехожих. ГО “Час-Дій” неодноразово зверталась до міського голови з проханням залучити відповідні служби, оскільки самовільне зрізання дерев також заборонене та і власне це робота міської влади – влаштовувати міський благоустрій! До ГО “Час-Дій” надійшов лист в якому повідомили про те, що документи на знесення аварійних тополь оформлені та передані виконавцю. Чекаємо на результати.

Громадська організація “Час-Дій” на цьому тижні вже повідомляла про те, що вулиці Князя Володимира зняли верхній шар асфальту вочевидь для проведення ремонту дороги. Ремонту вона потребує, ба навіть фрезерований асфальт уже краще ніж те, що було (а хто не вірить, нехай подивиться фото попередньої публікації), і про це ГО “Час-Дій” зверталася із відповідним зверненням до відповідних органів.

Поки що ми нової дороги не маємо, але перші кроки уже кроки, якщо міськвиконком так добре вміє ламати (а ламати – не будувати), то може нехай заодно і доламають сухостої на тій же вул. Князя Володимира, поки вони не зламалися самі. На чиєсь авто, чи ще гірше – на чиюсь голову. Поки що тополі стоять.

Нагадуємо, що ГО “Час-Дій” неодноразово направляла звернення до мера Рівного із проханням вжити заходів.

Теги:
Останні новини
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
20.02.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward