“Свято Малюка” разом з ГО “Час-Дій”

event 17:56 П’ятниця 16 Листопадаа 2018 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Сьогодні, 16 листопада відзначають Міжнародний день передчасно народженої дитини. ГО “Час-Дій” вже традиційно разом з Рівненською обласною дитячою лікарнею та обласним перинатальним центром долучились до організації інформаційного заходу “Свято Малюка”.

Щорічно на планеті близько 15 мільйонів дітей народжуються передчасно, в середньому це кожна 10-та дитина. Цей день дає можливість привернути увагу і розповісти про проблеми, пов’язані з передчасними пологами, віддати поваги медикам, котрі щоденно надають допомогу дітям “нетерплячкам”. Головний месседж – “Недоношеність не вирок!”, при правильному виходжуванні, доброму оснащенні неонатальних відділень та реабілітації, вже через 1-2 роки такі дітки не будуть відрізнятися від своїх однолітків.

 

У Рівненському академічному обласному театрі зібралися родини з передчасно народженими дітьми та лікарі, які спеціалізуються на роботі з ними. Все для того, щоб влаштувати малюкам особливе свято, сьогодні їх розважали герої казок, яких зіграли актори лялькового театру. Відбулась презентація фільму про сучасні відділення для недоношених РОДЛ, виступ та привітання головних лікарів і на фінал свої таланти демонстрували дітки, в честь яких всі і зібралися.

Наша організація підготувала пам’ятні сюрпризи – медальйони та солодкі подарунок кожній дитині. У фіналі всім учасникам заходу ми роздали кульки, щоб разом запустити їх у небо. Подібний флешмоб є традицією цього дня та являється символом порятунку дитячого життя.

Автор:
Теги:
Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward