Час-Дій допомагатиме собачому притулку

event 15:27 Четвер 07 Липня 2016 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Час-Дій надає старий одяг та ганчірки для собачого притулкуГО “Час-Дій” надає одяг для малозабезпечених, однак не весь одяг, зібраний з контейнерів виявляється придатним для використання. Оскільки собачий притулок постійно потребує ганчірок та тканин, ГО “Час-Дій” домовилася про періодичне постачання непридатного одягу на потреби притулку

Нагадуємо, що  ГО “Час-Дій” уперше в Рівному встановила контейнери для збору вживаного одягу для малозабезпечених. Рівняни можуть лишити одяг у контейнері, який потім збирається, сортується та роздається у благодійних офісах “Час-Дій”.

Комунальний притулок для бездомних собак, що на вул. Київській у м. Рівному (Центр стерилізації і притримання КТП1728) може використовувати старий одяг та ганчір’я як поперев’язуваний матеріал, для утеплення будок, використання у якості підстилки. Тому ми домовилися, що одяг, який не підійде малозабезпеченим буде надаватися на потреби притулку. Сподіваємося це допоможе у важливій та складній справі притулку.

Проблема бездомних тварин у містах є дуже важливою, однак на жаль ні держава, ні міська влада не виділяють на її вирішення достатніх коштів та ресурсів.

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward