Проект ГО “Час-Дій” – “Збережемо рідну землю!” [відео]

event 09:30 П’ятниця 04 Березня 2016 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

ГО Час-Дій роздає насіння пенсіонерамЯк і минулого року ГО “Час-Дій” продовжує забезпечувати пенсіонерів насінням овочів.
З 7 по 14 березня 2016 року пенсіонери Рівненщини абсолютно безкоштовно можуть отримати по пакету насіння овочів для посадки на власній земельній ділянці.
Збережемо нашу землю – наше багатство

Метою проекту є:

  1. Підтримка пенсіонерів у скрутний період існування нашої держави.
  2. Заохочення пенсіонерів до збереження та використання власних земельних ділянок, ми повинні берегти нашу землю, а не продавати закордонним магнатам.
  3. Підтримка здорового способу життя – їжа вирощена власними руками корисніша, а праця необхідна для цього – стимулює до більш рухливого способу життя, що є важливим для людей літнього віку.

Насіння можна отримати за адресою офісу ГО “Час-Дій”. Насіння є якісним, видається лише пенсіонерам, ніякої плати чи зобов’язань з боку пенсіонерів не вимагається, статус пенсіонера можна підтвердити наявністю пенсійного посвідчення на власне ім’я. Кожному пенсіонеру буде надано по пакету кожного з видів насіння.

Цей проект є виключно громадською ініціативою ГО “Час-Дій” і не має ніякого відношення до державних органів чи органів місцевого самоврядування.

Теги:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward