Реклама на кожному кроці

event 18:24 Середа 25 Липня 2018 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Ми бачимо її на кожному кроці: на стовпах, зупинках, фасадах будинків, навіть на тротуарах, інколи навіть важко пройти. Незліченна кількість листівок та оголошень охопила місто.

ГО «Час Дій» хоче розповісти про іноземний досвід по очищенню міста!

Хочемо нагадати, що 3 липня 2018 року було прийнято рішення про заборону зовнішньої реклами на стовпах та електроопорах. Такі дії є потрібними місту, оскільки велика кількість оголошень не є естетично привабливою та псує зовнішній вигляд міста. Одним із методів боротьби з рекламою було використання сітки-рабиці на стовпах, зупинках та стінах будинків. Цей експеримент не був успішним, тому ми поцікавились, як вирішують цю проблему в інших державах.

Що роблять наші іноземні колеги?

Канада та мер Торонто може бути першим прикладом. Сам представник муніципалітету ще у 2013 році вийшов на вулиці боротись проти нагромадження листівок – власноруч зривав їх, також представники влади після цієї акції продовжили контролювати незаконне розміщення реклами та запровадили штрафи від 300 до 500 доларів.

Далі поговоримо про Сполучені Штати. Там влада придумала таку акцію, яка не тільки допомагає місту стати чистішим від оголошень, а ще й збагачує мешканців! Суть акції в тому, що людина, яка зірве найбільше оголошень з рекламою отримує винагороду в 500 доларів – мотивує, правда?

В Афінах придумали більш сучасний метод. Оскільки зараз немає життя без соцмереж та телефонів вони розробили додаток, який дозволяє людям зробити фото реклами в заборонених місцях та нелегальних конструкцій. Це швидкий метод сповіщення влади та усунення проблеми.

Яке рішення пропонує ГО «Час Дій»?

Запозичивши досвід іноземних громадян, ми пропонуємо провести акцію по зриванню рекламних оголошень з грошовою винагородою, а також встановити 10 рекламних дощок по всьому місту.
Ми закликаємо представників влади не проходити повз та долучитись до очищення міста!

Реальність твориться тобою!

P.S. Хочемо звернути вашу увагу. На нашому сайті є проект, який показує справжнє обличчя міста. Ми не хочемо пустих обіцянок, а хочемо бачити наше місто процвітаючим, отож закликаємо всіх активних мешканців долучатись, впроваджувати ініціативи та контролювати роботи по покращенню міста.

Проект “НЕкомфортно”

Автор:
Теги:
Останні новини
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward