Публічні закупівлі без корупції

event 17:26 Четвер 29 Листопадаа 2018 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Сьогодні у офісі ГО «Час-Дій» зібрались представники бізнесу, голови ОСББ та активні рівняни, щоб розширити свої знання у сфері публічних закупівель.

ГО «Час-Дій» спільно з Громадською ініціативою «За чесний тендер» провели тренінг для всіх бажаючих. Було підняте актуальне питання для підприємців – можливість участі бізнесу у публічних закупівлях в рамках чесної конкуренції. Озвучені переваги та можливості, які відкриваються з проведенням відкритого тендера. А головне, як стати учасником торгів, яку документацію потрібно зібрати та за якими критеріями визначається переможець торгів.

Всім відомо, що в наслідок реформи публічних закупівель електронна система ProZorro стала обов’язковою. Спікер тренінгу, юрист громадської ініціативи «За чесний тендер» Мирослава Примак лаконічно передала зміст закону «Про публічні закупівлі» та доступно розповіла про основні положення роботи електронного майданчика.

Другий спікер – Святослав Клічук розповів про умови подачі пропозиції та правила аукціону публічних закупівель. Що робити з підставними тендерами, як правильно подавати оскарження та які контролюючи органи існують в системі закупівель – теми, що були підняті після обідньої перерви. В рамках тренінгу розглядалась практична частина: розбір декількох тендерних договорів, визначення сильних та слабких сторін учасників торгів.

Дякуємо за співпрацю Громадській ініціативі «За чесний тендер», плануємо і в подальшому об’єднувати наші сили для продуктивних та корисних заходів.

Теги:
Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
23.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward