Проект “НЕкомфортно” від ГО “Час-Дій”

event 16:18 П’ятниця 21 Червня 2019 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

“НЕкомфортно” – проект, що націлений показати непривабливі і “болючі” місця Рівного. Сьогодні більш детально розповімо про нього.

Даний проект спрямований на привернення уваги до найгостріших проблем Рівного. Ми виділили 9 основних рубрик, у які кожен житель нашого міста може додати світлини “НЕкофмортних” для нього речей.

[unitegallery bezpechnemisto2]

“Розумне” місто – у цій рубриці зібрані фотографії морально застарілої та занедбаної інфраструктури, стан місцевих дворів та скверів, “засмічені” фасади житлових будинків. З повною галереєю можна ознайомитись за посиланням.

[unitegallery FDSFDSFDSFD]

Обличчя міста – тут зібрані всі місця та об’єкти, що роблять наше місто не туристичним та псують враження про нього. Повна галерея тут.

[unitegallery fafds]

Наші дороги – розділ, що не потребує уточнень, кожен рівнянин може годинами розповідати про їх “незрівнянну” якість. У нашому фотоальбомі зібрані фото не лише автошляхів, але й пішохідних зон.

[unitegallery sdasdsad]

Місто “для дітей” – у цьому розділі зібрані фото застарілих дитячих майданчиків та місць, що несуть потенційну загрозу та дискомфорт для місцевої малечі. Фотоальбом знаходься тут.

Це лише 4 з 9 рубрик нашого проекту, у розділі сайту – Проект “НЕкомфортно” ти можеш ознайомитись зі всіма галереями та додати до них власні фото.

 

Автор:
Теги:
Останні новини
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
16.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward