Час-Дій запропонувала місцевій владі варіант покращення ситуації з парковками у Рівному

Звернення Час-ДійГО “Час-Дій” направила звернення до міського голови, я якому пропонує розробити нові правила видачі дозволів на будівництво у Рівному, з обов’язковим включенням до проекту будівництва місць для паркування автомобілів

Зокрема наша організація пропонує надавати дозволи на будівництво лише у випадку передбачення парко-місць не менше 50% від кількості квартир/офісів у приміщенні, а для інших видів будівель – під місця для паркування виділити певний відсоток від загальної площі.

Всім у Рівному відомо, що проблема паркування у центрі міста створює значні труднощі для власників авто. Багато хто свідомо порушує правила дорожнього руху, що створює небезпечні ситуації, а також утруднює здійснення будь-якої діяльності, пов’язаної з транспортуванням, не кажучи вже про перекриття руху пожежним автомобілям та каретам швидкої допомоги тощо.

Рівне є компактним містом, однак потерпає від відсутності адекватної кількості для паркування персональних транспортних засобів та велосипедів. При чому як центр (яскравим прикладом можуть бути вулиці С. Петлюри, 16 Липня), так і спальні райони, які захаращенні гаражами типу «черепашки», а до стоянок декотрим мешканцям доводиться долати велику відстань від дому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: