«НЕкомфортно»: наші дороги

Мабуть, кожен рівнянин може годинами розповідати про “незрівнянну” якість якість наших доріг. Сьогодні більш детально ознайомимось з однойменним розділом проекту «НЕкомфортно».

 

В Україні налічується приблизно 170 тисяч кілометрів доріг, з них близько 80-90% розбиті та потребують капітального ремонту. Ця проблема не оминула й Рівненську область. Протягом останніх десятків років витрати на ремонт та будівництво доріг не можуть забезпечити їх тривалий належний стан.

Мало хто може заперечити, що наш «Укравтодор» знається на сучасному дорогобудуванні чи обладнанні придорожньої інфраструктури. Безліч випадків, коли у нашому місті новий асфальт укладався в сніг чи дощ . При тому, роботи по попередженню виникнення ям проводяться у нульовою ефективністю.

Основними факторами незадовільного стану наших доріг можна назвати: корупція та недобросовісний процес укладки; невідповідність техпараметрів доріг навантаженню — більшість доріг були закладені ще у минулому столітті, їх параметри не відповідають сучасним; кліматичний фактор — часті переходи температури повітря протягом доби через 0⁰С призводять до потрапляння в мікротріщини води.

Більше про проект «НЕкомфортно» тут.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: