“НЕкомфортно”: наші дороги

event 16:59 Вівторок 25 Червня 2019 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Мабуть, кожен рівнянин може годинами розповідати про “незрівнянну” якість якість наших доріг. Сьогодні більш детально ознайомимось з однойменним розділом проекту “НЕкомфортно”.

 

[unitegallery nashidorohy]

В Україні налічується приблизно 170 тисяч кілометрів доріг, з них близько 80-90% розбиті та потребують капітального ремонту. Ця проблема не оминула й Рівненську область. Протягом останніх десятків років витрати на ремонт та будівництво доріг не можуть забезпечити їх тривалий належний стан.

[unitegallery rabota_rabota]

Мало хто може заперечити, що наш “Укравтодор” знається на сучасному дорогобудуванні чи обладнанні придорожньої інфраструктури. Безліч випадків, коли у нашому місті новий асфальт укладався в сніг чи дощ . При тому, роботи по попередженню виникнення ям проводяться у нульовою ефективністю.

[unitegallery fafds]

Основними факторами незадовільного стану наших доріг можна назвати: корупція та недобросовісний процес укладки; невідповідність техпараметрів доріг навантаженню – більшість доріг були закладені ще у минулому столітті, їх параметри не відповідають сучасним; кліматичний фактор – часті переходи температури повітря протягом доби через 0⁰С призводять до потрапляння в мікротріщини води.

[unitegallery dsadasdasd]

Більше про проект “НЕкомфортно” тут.

Автор:
Теги:
Останні новини
06.02.2023, Понеділок
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward