Наш вибір – чисте місто

event 15:25 П’ятниця 02 Листопадаа 2018 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Корисної “реклами” у Рівному стало більше.  У парку Лебединка та на алеї Чайки  ГО «Час Дій» розмістила таблички з соціальним закликом до рівнян берегти чистоту рідного міста.

Соціальна реклама – дієве знаряддя для досягнення суспільно-корисних цілей. Наша організація не в перше такими методами звертає увагу на актуальні проблеми та намагається поліпшити суспільний добробут. У місті можна помітити безліч наших банерів з пропагандою нормальних взаємин між людьми – в сім’ї, колективі та здорового способу життя, відповідальності за свої вчинки. Цим ми хочемо позитивно вплинути на мешканців нашого міста.

Ми встановили таблички, які націлені на боротьбу з засміченістю зелених зон міста. Майже у кожному парку можна помітити пластикову чи скляну тару, недопалки, залишки упаковок та сліди життєдіяльності чотирилапих друзів, господарі яких цураються за ними прибрати. Тож тепер уздовж клуб розміщені зображення, які засуджують таку поведінку та показують її згубні наслідки. Ми сподіваємося, що такими діями зможемо достукатись до громадян, які в подальшому альтернативою клумбі виберуть смітник.

Теги:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward