Уточнення до порядку митного оформлення

event 19:26 Понеділок 04 Травня 2015 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Кабмін вніс уточнення щодо порядку митного оформлення товарів, що ввозяться на територію України і підлягають обов’язковій сертифікації в Україні.

Змінами передбачено зокрема, що даним порядком визначаються особливості митного оформлення – контрольованих товарів, що поміщаються в режим імпорту, якщо такі товари:

  • ввозяться юридичними особами і призначені для продажу (реалізації) на митній території України;
  • ввозяться громадянами на митну територію України і підлягають декларуванню з представленням митної декларації, передбаченої для підприємців відносяться до транспортних засобів, вузлів, агрегатів і деталей до них.

Ціль ввезення на митну територію України товарів, які поміщаються у митний режим імпорту, визначається шляхом вказання цього у митній декларації чи іншому документі, що може бути використаний замість митної декларації для декларування товарів у митний режим імпорту.

Також випуск для вільного в обігу на митній території контрольованих товарів здійснюється за наявності в Єдиній автоматизованій інформаційній системі органів фіскальної служби інформації про те, що нава, тип, вид, марка та виробник товарів (не залежно від власника та отримувача) включені до Єдиного реєстру сертифікованої в Україні продукції. А сертифікати відповідності подаються митним органам у випадку, якщо це прямо передбачено законом.

Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward