Міжнародний день миру з ГО “Час Дій”

event 14:14 Понеділок 24 Вересня 2018 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

У п’ятницю 21 вересня ГО «Час Дій» провела майстер-клас з орігамі  та інфогодину, які були приурочені до Міжнародного дня миру.

Ми розташувалися біля дитячого майданчика у парку Лебединка, щоб навчити дітей мистецтву орігамі та розповісти цікаві факти про свято миру і як важливо зберігати його в наш час. На наш подив до майстер-класу приєднувались дорослі та люди похилого віку та з цікавістю і захопленням складали паперових голубів.

В цьому році День миру проходив під гаслом – “Право на світ: 70 років Загальній декларації прав людини”. Загальна декларація прав людини – перший в історії  документ, що проголосив необхідність надавати і захищати права кожної людини, незалежно від раси чи статі. Декларація переведена більше чим на 500 мов та має дотримуватись у всьому світі. В рамках інфогоди ми розповідали про історію та актуальність даного документа.

Також, мова йшла про «Цілі сталого розвитку» – ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку. Їх досягнення потрібне для здобуття добробуту і захист нашої планети. Нижче наведений повний перелік:

Ціль 1. Подолання бідності. – «Подолання бідності у всіх формах і всюди».

Ціль 2. Подолання голоду, розвиток сільського господарства. – «Подолання голоду, досягнення продовольчої безпеки, поліпшення харчування і сприяння сталому розвитку сільського господарства».

Ціль 3. Міцне здоров’я і благополуччя. – «Забезпечення здорового способу життя та добробуту людей будь-якого віку».

Ціль 4. Якісна освіта. «Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх».

Ціль 5. Гендерна рівність. – «Забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей усіх жінок та дівчаток».

Ціль 6. Чиста вода та належні санітарні умови. – «Забезпечення наявності та сталого управління водними ресурсами та санітарією».

Ціль 7. Доступна та чиста енергія. – «Забезпечення доступу всіх людей до прийнятних за ціною, надійних, сталих і сучасних джерел енергії».

Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання. – «Сприяння безперервному, всеохопному і сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх».

Ціль 9. Промисловість, інновації та інфраструктура. – «Створення стійкої інфраструктури, сприяння всеохоплюючій і сталій індустріалізації та інноваціям».

Ціль 10. Скорочення нерівності. – «Скорочення нерівності всередині країн і між ними».

Ціль 11. Сталий розвиток міст і громад. – «Забезпечення відкритості, безпеки, життєстійкості й екологічної стійкості міст і населених пунктів».

Ціль 12. Відповідальне споживання та виробництво. – «Забезпечення переходу до раціональних моделей споживання і виробництва».

Ціль 13. Пом’якшення наслідків зміни клімату. – «Вжиття невідкладних заходів щодо боротьби зі зміною клімату та її наслідками».

Ціль 14. Збереження морських ресурсів. – «Збереження та стале використання океанів, морів і морських ресурсів в інтересах сталого розвитку».

Ціль 15. Захист та відновлення екосистем суші. –  «Захист і відновлення екосистем суші та сприяння їх раціональному використанню, раціональне лісокористування, боротьба з опустелюванням, припинення та повернення назад процесу деградації земель і зупинення втрати біорізноманіття».

Ціль 16. Мир, справедливість та сильні інститути. – «Сприяння розбудові миролюбного і всеохопного суспільства задля сталого розвитку, забезпечення всім доступу до правосуддя і створення ефективних, підзвітних та інклюзивних інституцій на всіх рівнях».

Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку. – «Сприяння розбудові миролюбного і всеохопного суспільства задля сталого розвитку, забезпечення всім доступу до правосуддя і створення ефективних, підзвітних та інклюзивних інституцій на всіх рівнях».

 

Автор:
Теги:
Останні новини
31.03.2023, П’ятниця
30.03.2023, Четвер
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
Читати більше новинarrow_forward