Люк за адресою Набережна 6 встановлено!

event 16:18 Середа 08 Січня 2020 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Як стало відомо з соцмереж, 2 січня, за адресою Набережна 6 в м. Рівне, молода 15 річна дівчина провалилась в відкритий каналізаційний люк.

Жінка очевидець, зазначила, що люк був не закритий, а просто прикритий легенькою круглою бляхою. Там не було жодних позначок чи попереджень. А внизу – діюча каналізація.

Одразу після даної новини, громадська організація «Час-Дій» провела роботу щодо вирішення даного питання. В першу чергу ми зателефонували в приймальню «Рівнеоблводоканалу», та вирішили дізнатись ситуацію з перших вуст. Неодноразово нас просили передзвонити пізніше, так як головний інженер був на виїзді, проте згодом, нам все таки вдалось отримати коментар в працівниці приймальної, яка зазначила, що даний люк не перебуває на балансі підприємства «Рівнеоблводоканал», а є власністю мешканців будинку що знаходиться поруч, а працівниками підприємства було обгороджене місце та попереджено про несправність кришки його балансоутримувача.

Пошуки створеного ОСББ в реєстрах за адресою Набережна 6 не дали ніяких результатів, хоча в процесі стало відомо що балансоутримувачем будинку являється ЖКП “Сонячне”. З слів секретаря ЖКП яка відмовилась назватись, будинок на вулиці Набережна 6, дійсно стоїть в них на балансі, ОСББ там не створювалось а за люки має відповідати «Рівнеоблводоканал».

Ситуація з перекиданням відповідальності з однієї сторони на іншу, нашу громадську організацію не могла влаштовувати, тому в спілкуванні з відповідними особами, нами було наголошено про взяття даного питання під контроль, та поставлено вимогу щодо якнайшвидшого вирішення даної проблеми, адже ціною за недбалість може стати людське життя та здоров’я.

Одразу з виходом на роботу, в зв’язку з державними вихідними, працівники нашої ГО раді повідомити про те що люк за адресою Набережна 6 встановлено!Громадська організація «Час-Дій» буде слідкувати та брати на контроль подібні випадки. У разі виявлення мешканцями подібних ситуації, просимо повідомити нас для швидшого вирішення проблеми.

Автор:
Теги:
Останні новини
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward