Як виростити картоплю на балконі

Любителям молодої картоплі не обов’язково чекати весни, щоб насолодитися смачною стравою, адже в приміщенні можна виростити цей смачний овоч навіть у квіткових горщиках.

Спочатку треба придбати картоплю, при цьому враховуйте, що на 1 невеликий горщик знадобиться 1-2 картоплини. При виборі віддавайте перевагу середньо- і ранньостиглим сортам. Приблизно 15 картоплин треба покласти в ящик, а потім поставити в неосвітлене прохолодне місце, у якому і повинен прорости коренеплід. Для того, щоб пророщування було успішним і швидким, картоплі необхідна температура від 10 до 12 градусів. Коли плід проросте на 3-5 см, а це станеться через 25-30 днів, його потрібно перемістити у горщик із заготовленою землею. Грунт повинен бути пористим і м’яким, щільну, глинисту землю коренеплід переносить не дуже добре.

Далі у просторе кашпо наполовину насипаємо землю, кладемо туди 2 картоплинки і засипаємо землею, що залишилася. Варто зазначити, що 1 плід повинен дати приблизно 6-7 штук врожаю. Потім ставимо горщик у світле місце, наприклад, на підвіконня. Пам’ятайте, картопля у вегетативний період вибаглива до вологи. Також росток цієї культури загине при температурі 1-2 градуси, а бадилля здатне витримати заморозки до 3 градусів. Ріст триває від 2 до 3 місяців

Тому навіть в зимовий час ви зможете їсти молоду ароматну картоплю, при цьому не купуючи імпортну копію втричі дорожче у супермаркетах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: