Як очистити обличчя Рівного?

event 17:56 П’ятниця 15 Червня 2018 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Недбайливе ставлення до історичних фасадів, перенасичення рекламою – це все формує образ Рівного не як “комфортного”, “сміттєвого” міста.

Найчастіше підприємці нехтують правилами розміщення зовнішньої реклами, або просто не знають про них. Наслідок -концентрація бігбордів та інших рекламних конструкцій на квадратний метр у Рівному зашкалює.

Рекламні вивіски закладів і різних магазинів повинні вписуватися в архітектуру міста. На заміну великогабаритним конструкціям мають прийти делікатні, естетично привабливі вивіски, які не лише мають красивіший вигляд, але й не закривають фасадів будівель. ГО “Час Дій” пропонує перейняти у Києва нові правила розміщення вивісок.

Вже зараз заборонені світлові табло та монітори, рухомі рядки, вивіски із динамічною підсвіткою в межах історичного ареалу міста. Також, вивіски, що закривають огорожі балконів, архітектурний і скульптурний декор фасадів та їх розміщення вище першого поверху.  Вивіску можна встановити просто повідомивши про це уповноважені органи. Протягом 10 робочих днів ухвалюється рішення про відповідність або невідповідність вивіски вимогам. Якщо вивіска відповідає вимогам – її вносять до електронного Реєстру. Якщо ж правила порушено – направляється повідомлення із переліком невідповідностей та рекомендацій, строків по їх усуненню. Вивіску демонтують у разі, якщо вона не буде приведена до встановлених норм.

 

 

 

Теги:
Останні новини
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward