ГО “Час-Дій”: ініціативи до яких можна долучитись

Сьогодні розповімо про наші проекти, розвитку яких може посприяти кожен охочий. 

“НЕкомфортно” – проект, що спрямований на привернення уваги до найгостріших проблем Рівного. Ми виділили 9 основних рубрик, у які кожен може додати світлини “НЕкофмортних” для нього речей.

Одні з найпоширеніших рубрик:

  • Розумне” місто –  фотографії морально застарілої та занедбаної інфраструктури, стан місцевих дворів та скверів, “засмічені” фасади житлових будинків. З повною галереєю можна ознайомитись за посиланням
  • Обличчя міста – тут зібрані всі місця та об’єкти, що роблять наше місто не туристичним та псують враження про нього. Повна галерея тут.
  • Наші дороги – розділ, що не потребує уточнень, кожен рівнянин може годинами розповідати про їх “незрівнянну” якість. У даному фотоальбомі зібрані фото не лише автошляхів, але й пішохідних зон.

 

Контейнери для збору одягу від “Час-Дій” – проект, про який кожен у Рівному хоч раз чув. Контейнери біля ТЦ “Чайка” та Покровського собору служать для збору вживаного одягу, що потім передається до благодійного офісу, де його безкоштовно можуть отримати багатодітні родини, сироти, одинокі батьки та малозабезпечені літні люди.

Нагадуємо, що всі речі безкоштовно надаються нужденним у нашому благодійному офісі, що за адресою – Київська, 10а. Графік роботи: Пн. та Чт. з 9:00 до 13:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: