Ефективне планування часу

event 19:29 Вівторок 07 Серпня 2018 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Важливо вже сьогодні робити те, про що інші будуть думати завтра.

Управління часом – це процес тренування свідомого контролю над кількістю часу, витраченого на конкретні види діяльності.

“Час – головний ресурс”

Кожна людина хоч раз говорила фразу: “Якби тільки в мене було більше часу”. Це загальна проблема для всіх зайнятих людей.

Ми повинні навчитися правильно планувати свій графік. Усім бракує часу. Час – найдорогоцінніший і при цьому обмежений ресурс.

24 години на добу

8760 годин в рік

5800 годин активного часу в рік

Ви ще кажете, що немає часу?

Головна причина, Ваша лінь, невпевненість та недостатня мотивація.

Алан Лекейн: “Той, хто дозволяє вислизати своєму часу,  випускає з рук своє життя; той, хто тримає в руках свій час, тримає в руках своє життя”.

Навчиться розтавляти пріоритети. Визначте цілі, яких необхідно досягати щодня. Керувати часом – значить інвестувати час у те, що ви хочете отримати від життя. Тож кожний повинен мати чіткі уявлення про пріоритетні цінності роботи там, де він працює.

Складайте список завдань, які ви повинні сьогодні виконати, вказуючи пріоритет важливості. Використовуйте просту шкалу: 1 – вкрай важливо, 2 – вельми важливо, 3- порівняно важливо.

Причини, Вашого дефіциту часу:

  • постійний поспіх;
  • нагромадження робіт;
  • постійні доопрацювання;
  • перевтома;
  • метушливість;
  • слабка мотивація праці.

Чим краще ми знаємо свій часовий бюджет, тим краще ми готові делегувати менш важливі справи, зменшувати їх кількість або відкладати на пізніші строки. Дослухаючись до наших порад, ви змусите час працювати на себе та перестанете бути його рабом. І у вас з’явиться достатньо часу, аби забезпечити належну ефективність своїх справ, бізнесу.

Автор:
Теги:
Останні новини
06.02.2023, Понеділок
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward