До 1 вересня 2014 року місцева влада зобов’язана токсичні контейнери забрати

event 13:00 Понеділок 25 Серпня 2014 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

cont-581Громадській організації “Час-Дій” надійшов лист з місцевої прокуратури (№331 (з)-14) що стосується сумнозвісних токсичних контейнерів, котрі знаходились поблизу мікрорайону Тинне нашого міста. Виявляється, все таки виявлені еко-злочинці Рівного – це посадові особи ТДВ “Плодорозсадник” (М.Свінтозельський) і Рівненської міської ради (В.Хомко).

Рівненська міська прокуратура внесла припис про усунення порушень до ТДВ “Плодорозсадник” і Рівнеради при поводженні з небезпечними відходами. Термін виконання припису до 1 вересня 2014 року.

“Рівняни пригадують, як у липні місцеві чиновники наввипередки запевняли рівнян у безпечності токсичних контейнерів. Причому такі заяви вони робили не маючи чіткої інформацію про вміст і походження відходів. Принаймні тепер, завдяки нашій громадській організації, посадовців зобов’язали дотримуватись закону “Про відходи”. 1 вересня ми проконтролюємо виконання прокурорського припису і випадку невиконання контейнери доведеться перемістити до домівок посадовців.

Зараз місцеві люди говорять про незрозумілі вибухи, котрі відбуваються на тракторній бригаді на вул. Калинова і вул. Грунтова. 

Довідка:

15 липня 2014 року члени ГО «Час-Дій» разом з жителями мікрорайону Боярка та Тинне виявили на вул. Калинова і вул. Грунтова поблизу «Плодорозсаднику» сім бетонних контейнерів з небезпечними відходами. ГО «Час-Дій», розуміючи, яку небезпеку можуть становити ці контейнери для жителів прилеглих мікрорайонів, повідомили про виявлені ними знахідки контролюючи та правоохоронні органи, а через ЗМІ, інформацію про небезпеку рівнян.

Теги:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward