Час-Дій пропонує уніфікувати білборди Рівного

event 11:22 Четвер 14 Квітня 2016 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

ГО Час Дій пропонує розробити єдині стандарти для рекламних щитівГО “Час-Дій” звернулася до міської влади та управління архітектури з пропозицією розробити стандарти та норми для усіх білбордів (бігбордів, рекламних дошок/щитів), які встановлені у Рівному, а також вилучити такі конструкції з центру міста

Наше місто повинно дотримуватись єдиного архітектурного стилю, що є чудовою практикою багатьох міст Європи та навіть України. Однак захаращення різноманітними рекламними щитам, стендами, біл-бордами (бігбордами) різної будови, конструкції, розмірів, кольорів опор тощо руйнує вигляд міста, особливо центральну його частину.

Наша громадська організація пропонує органам, які здійснюють нагляд та дозвільну діяльність з питань архітектури та будівництва спільно з міською радою та виконавчим комітетом розробити загальні правила, вимоги та стандарти розміщення зовнішньої реклами у м. Рівне (або принаймні в центрі міста), зокрема рекламних біл-бордів – дати чітке визначення цієї конструкції, вимоги до технічної конструкції та зовнішнього вигляду (діаметр труби, її колір, колір, розмір ширина рамки, основа, висота тощо).

Ми також пропонуємо вилучити з центру міста усі рекламні щити та білборди для забезпечення уникнення захаращеності центральних вулиць рекламою та руйнування зовнішнього вигляду міста.

Це сприятиме формування позитивному іміджу міста, покращить зовнішній вигляд, встановить рівну для всіх і зрозумілу дозвільну систему розміщення рекламних об’єктів міста.

Теги:
Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward