Велосипедом проти системи! Реальність твориться тобою!

event 14:30 Середа 23 Березня 2016 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

З приходом весни та подорожчанням цін на паливо все актуальнішим постає питання пересідання на велотранспорт. Рівне – місто компактне та не таке забруднене, як багато інших, що робить велосипедиста мобільним, здоровим і вільним

Рівне місто компактне, водночас воно потерпає від нестачі місць для паркування, особливо у центрі. Головна вулиця місцта доступна не для всіх і не завжди, а переїзд через залізничну колію можливий лише у декількох місцях, обрав кожен з яких можна застрягти надовго. От і виходить, щоб дістатися з пункту А в пункт Б на персональному автомобілі – доводиться робити кола і чекати в заторах. Громадський транспорт також перетворює мандрівку на авто у 5 хвилин на мінімум 30-хвилинну поїздку. В час-пік зі спальних районів можна виїхати лише напхавшись у маршрутку чи тролейбус/автобус, а в інший час кількість машин скорочена (для підвищення рентабельності бізнесу, а все, принаймні частково, знову ж таки через те ж дороге пальне).

Велосипед у Рівному не новинка. У літній, та навіть і осінній з весняним період часто можна зустріти велопробіги, марафони, бревети, так звані “покатушки”, фрістайлери біля 12 школи та драмтеатру виробляють трюки, а жителі околиць часто подорожують до Рівного на велосипеді.

Коли ТИ їздиш велосипедом, ти не витрачаєш кошти на пальне, запчастини та технічне обслуговування набагато дешевші ніж до авто, не має потреби купчитися з іншими людьми в душній маршрутці, знижується контакт з іншими людьми – менший шанс підхопити хворобу, а зайняття спортом покращує тонус твого організму. Не треба чекати поки під’їде ваш транспорт, можна взяти його з собою. Ти не забруднюєш довкілля, не хворіючи – ти не купуєш ліків.

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward