ГО “Час-Дій” вимагає справедливих цін на нафту та проти тіньового обігу пального [відео]

event 20:19 Понеділок 25 Січня 2016 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Час-Дій протестує проти необгрунтованих цін на пальне

25.01.2016, ГО “Час-Дій” провела акцію за зниження цін на пальне у зв’язку з падінням ціни на нафту, а також проти уникнення сплати податків власниками АЗС

Студентська молодь міста від ГО “Час-Дій” вийшла на АЗС на підтримку рівнян і місцевої громади. Серед водіїв, поширювались листівки з інформацією про необхідність вимагання фіскальних чеків при розрахунку за пальне на АЗС.

Мета акції  – заклик до мешканців міста не бути байдужими до порушень діючого законодавства, відмови у видачі чеку або відсутності реєстратора розрахункових операцій у місцях продажу товарів та надання послуг. Адже отриманий фіскальний чек – це гарантія захисту прав споживача, своєчасне наповнення бюджетної скарбниці, убезпечення від отримання неякісних товарів та послуг.

Проведення розрахункових операцій через офіційно зареєстрований касовий апарат і, як результат, видача відповідного чеку, означає, що ця операція офіційно обліковується і на неї нараховується суми податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

5% від суми сплаченої, за збір з пального, залишається на фінансування територіальної громади. Таким чином, уникнення сплати податків з паливно-мастильних матеріалів прямо зменшує надходження до нашого міського бюджету.

Чек це гарантія:

  • захисту прав споживача своєчасне поповнення бюджету убезпечення отримання офіційних товарів, а не контрабанди;
  • боротьба з тіньовою економікою;
  • гарантія оплати пенсій, дитячих допомог.

Рівняни також вимагають зниження цін на пальне, адже вони необґрунтовано завищені.

На фоні різкого обвалу цін на нафту, особливо у порівнянні з попереднім десятиліттям, ми не можемо спостерігати відповідного зниження цін на бензин, тоді як в часи зростання цін на нафту, вартість бензину та дизельного палива зростали з відповідними темпами.

Барель нафти становить 159 літрів, з яких можна виготовити – 102 л бензину А-95 та 30 л дизельного палива.

На день проведення акції вартість барелю нафти становить 31,37$ (дані ICE.Brent). Курс гривні до долара на це число становить 27,2. Використовуючи дані онлайн калькулятора можна розрахувати “справедливу” ціну на бензин, яка за ціни 32$/барель, а курсу гривні до долара становить 27,2 грн, то 1 літр бензину А-95 повинен коштувати 11.77 грн.

За підакцизний товар вимагай чек, не зволікай, прослідкуй, щоб чек видали і твоєму сусіду в черзі. Будь свідомим громадянином – прослідкуй, щоб заплачений вами акцизний податок, в потрапив до бюджету громади, а не у кишеню підприємця-шахрая!

Флаєр АЗС

Теги:
Останні новини
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
20.02.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward