Автомобілі-прибиральники: зробимо наше місто чистішим

event 19:13 Вівторок 29 Травня 2018 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Переваги автомобілів-прибиральників. Досвід з-за кордону.

Ми йдемо в Європу, тобто наші стандарти теж мають змінюватись та покращуватись. Сьогодні ми хочемо підняти тему прибирання на вулицях.

Час Дій вважає, що роботу людей, що роблять наші вулиці чистішими та гарнішими можна набагато спростити! Задумайтесь, що краще: 200 мітл, лопати уніформа, трактори з причепами, вантажівки чи 1 автомобіль-підмітальник?

Це здається очевидним!

Давайте подивимось на досвід людей, що живуть в Швейцарії.

Майже стерильна чистота і практично ідеальний порядок – такий імідж Швейцарії за кордоном, і він, треба зізнатися, недалекий від дійсності. Кожному, хто вперше приїжджає сюди, кидається в очі саме відсутність сміття під ногами і чистота дорожнього покриття. У Берні в буквальному сенсі можна тижнями ходити в черевиках, які можна буде навіть не чистити.

Однак, насправді, чистота – це не там, де не смітять, а там, де прибирають. Швейцарія – європейський чемпіон за обсягами виробленого сміття, але задихаються в відходах інші країни, тільки не вона. Запрошуємо Вас познайомитися з тим, як влаштована в Берні індустрія утилізації сміття і прибирання вулиць.

Ручна праця двірника все більше відходить у минуле, йому на зміну йдуть розумні машини.

Переваги автомобілів-підмітальників

  • Швидше прибирання

З допомогою машин прибирання стене значно швидшим, ефективнішим та якіснішим. Для чого стирчати півдня або ж цілий день на вулиці і робити важку роботу, якщо можна все набагато спростити?

  • Гордість за своє місто

Ми можемо перші серед українських міст запозичити закордонний досвід та зробити наше місто чистішим та інноваційним!

  • Туристична привабливість:

Абсолютно всі погодяться, що набагато приємніше гуляти чистими вуличками, де все дійсно комфортно та презентабельно. Нам не треба буде червоніти за стан свого міста, а прибиральник зможуть набагато менше сил затрачувати при виконанні роботи.

Також потрібно зазначити, що прибирання буде вдвічі якіснішим, екологічним, менший негативний вплив на навколишнє середовище порівняно з застарілими транспортними засобами, які зараз використовують для прибирання!

Отже, настав час покращити стан нашого міста, зробити його кращим та йти до європейських стандартів.

Пам’ятаймо, що реальність твориться тобою!

Теги:
Останні новини
03.10.2023, Вівторок
02.10.2023, Понеділок
01.10.2023, Неділя
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward