Активні святкові вихідні з ГО “Час Дій”

event 13:51 Понеділок 27 Серпня 2018 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Традиційно в останні дні літа рівняни відмічають дві важливі дати – День Незалежності та День міста. ГО «Час Дій» вже в котре долучились до святкувань та влаштували конкурс дитячого малюнку та щорічну, третю за рахунком спартакіаду для пенсіонерів.

У День Незалежності ми розмістили біля Краєзнавчого музею безліч мольбертів, на яких діти мали показати своє бачення України. Це своєрідний запит дорослим, завдання по побудові незалежної держави, яке потрібно виконати для майбутніх поколінь. Під час конкурсу дітей розважали аніматори, які розповідали про день народження «Неньки-України». Основними завданнями були – виховання свідомості і відповідальності за майбутнє своєї держави, розпал вогню патріотизму у маленьких серцях. Всі учасники отримали заохочувальні подарунки, троє переможців, роботи яких були визнані найкращими, отримали по енциклопедії. Атмосфера творчості та гарного настрою панували в цей день, усі отримували та дарували приємні емоції.

У неділю ми розмістились у парку Шевченка для проведення ІІІ Спартакіади пенсіонерів, яка на цей раз була присвячена Дню міста. Символічним є те,що поряд у цей день проходив «Медичний пікнік», отож дідусі і бабусі, які тільки-що перевірили свій тиск і рівень холестерину у крові, могли проявити свої фізичні навички. Яскравий блиск наснаги в очах та бажання проявити свої спортивні данні супроводжували чи не кожного учасника спартакіади. Літній вік не привід прощатися з фізичною активністю – під такими гаслами вже вкотре зібрались пенсіонери, щоб позмагатись у неважких фізичних вправах. На них чекали випробування з спритності, сили та координації,  за які нараховували бали, а під кінець визначались дві трійки переможців – чоловіча та жіноча. Окремо були визначені найсильніші бабуся та дідусь у  змаганні з найбільшим підняттям гантель. Кожному з переможців були вручені продовольчі корзини зі смачними призами, які не один тиждень будуть смакувати своїм господарям. Всі інші отримали заохочувальні призи від наших спонсорів – смачні макарони «Віліс» та м’ясні вироби «Гощанських ковбас».

 

ГО «Час Дій» надалі продовжить влаштовувати розважальні заходи для рівнян, отож приєднуйся і пам’ятай – реальність твориться тобою.

 

Теги:
Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward