Недобросовісні постачальники приховують інформацію

event 21:18 Середа 27 Серпня 2014 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

10599733_10152345816076964_1734456749_oНам повідомляють рівняни, що на деяких товарах вироблених у Російській Федерації, клеять наліпку у вигляді українського прапору або “Україна”, “Ukraine”. Це робиться свідомо для обману споживачів, оскільки  жителі Рівного  відмовляються купувати товари Російської Федерації.

Нагадуємо, що Рівненська міська рада прийняла 14 серпня 2014 року рішення про обов’язкове маркування російських товарів з метою захисту вітчизняних виробників. 

Чому важливо маркувати товари РФ?

По-перше, Російська Федерація — це країна-агресор, тому купуючи російські товари, споживачі спонсорують окупанта нашої держави.

По-друге, товари з РФ належать до тієї ж категорії, що й товари національного виробника, тому таке маркування дозволить споживачам без зусиль ідентифікувати та надати перевагу українській продукції, і таким чином підтримати вітчизняного виробника.

“Час-Дій” проводить інформаційну кампанію проти російських товарів і запрошує всіх рівнян долучитись. Ми безкоштовно надаємо всім волонтерам наліпки з попередженням про походження товару.

Будьмо пильними, виявляйте недобросовісних постачальників, вказуйте керівникам торгівельних закладів про обов’язкове виконання рішення Рівнеради.

Телефонуйте – 067 67 97 667  (ГО “Час-Дій”).

27 серпня 2014 року

Рішення Рівнеради про маркування російських товарів:

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

(42 сесія, 6 скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

14 серпня 2014 року                                                                                    № 4294

 

 

Про підтримку реалізації товарів

українського виробництва

 

 

Керуючись статтею 5 розділу І та розділом XI Конституції України, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні в ході проведення антитерористичної операції, беручи до уваги економічні санкції, що введені Європейським Союзом та рядом провідних світових держав стосовно Російської Федерації, Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Всім суб’єктам господарювання на території міста Рівного незалежно від форми власності, які здійснюють торгівлю товарами російського походження, забезпечити:

1) спеціальне маркування товарів російського походження позначкою “Товари з Російської Федерації” або з окремим нанесенням зображення прапора Російської Федерації на цінники товарів російського походження (товаром російського походження вважати товар, який вироблений, розфасований, зібраний, вирощений, надрукований на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є суб’єкт підприємницької діяльності-фізична особа чи юридична особа Російської Федерації, зареєстрована на території Російської Федерації);

2) проведення рекламних акцій щодо підтримки реалізації товарів українського виробництва, в тому числі вироблених на території міста Рівного або Рівненської області.

2. Начальнику Управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування Виконавчого комітету Рівненської міської ради (І. Остапенко) провести відповідну роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств торгівлі всіх форм власності щодо першочергового забезпечення торговельних мереж продовольчими та непродовольчими товарами українських товаровиробників.

3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва; постійній комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування; секретарю міської ради А. Грещуку, а організацію його виконання – начальнику Управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування І. Остапенку.

 

 

 

Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward