“Nord Stream-2 – Business or Political Weapon?”

event 18:32 П’ятниця 29 Червня 2018 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

26 червня 2018 року Центр “Нова Європа” / New Europe Center та Представництво Фонду Фрідріха Науманна в Україні презентували перегляд документального фільму про «Північний потік-2» – газопровід, за яким відбулося громадське обговорення “північний потік-2-бізнес або політична зброя?”.

Аудиторії показали 42-х хвилинний фільм англійською мовою з одночасним перекладом на українську мову, після чого відбулася панельна дискусія.

“Перший Потік, – суто комерційний проект, щодо другого Потоку це політичний хід позбавлення України її геополітичної ролі” Р. Тілерсон.

У дискусії були зосереджені наступні питання:

– Який вплив буде мати будівництво газопроводу “Північний потік-2” для європейської енергетичної безпеки?

– Чи буде його будівництво сигналізувати про закінчення транзиту природного газу через Україну?

– Що робити Україні для залучення підтримки стратегічних партнерів у сфері енергетики?

Позиція МЗС України в діалозі будівництва нового газопроводу в обхід України та інших Європейських країн, – позбавлення геополітичного становища впливати в світовій політиці та енергетиці.

МЗС України та Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС мають чітку позицію переконання Європейських країн від такої співпраці з @Gazprom.

“”Північний Потік-2» – це ще питання безпеки не тільки України але й для всієї Європи” Олена Зеркаль заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції.

Де гарантії Угоди?

Чи надійний союзник Росія?

 

“Німецький закон не передбачає норми за якою можна реалізувати цей проект” Ернст Райхель Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН в Україні.

Фактично уряд Німеччини немає достатніх важелів впливу, бо реалізується цей проект з німецькими енергетичними компаніями.

“Будь-які Європейські трубопроводи, які реалізуються Gazprom не будуть безпечні, – це інструмент, а не товар” Олена Зеркаль.

Теги:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward